
Aanbod streekeigen producten op ons terrein
Omdat we fier zijn op onze regionale producten, bieden we enkel aan op het terrein.
Naast wijn van de wijngaard op 't Heuvelhof, bevinden er zich nog verschillende wijndomeinen in de nabije vuurt en een brouwerij.
Volgende wijndomeinen voorzien ons (wisselend) ook van regionale wijnen: Monteberg, Koudekot, Klein Rijselhoek. Onze enige microbrouwerij in de streek levert ons lekker bier, cider gemaakt met Heuvellandse appels en een originele limonade: Brouwerij De Moare.
En, Borellebier is een bier die speciaal gebrouwen werd ter ere van 'Borelle', het jaarlijks feest in Dranouter ter ere van de lente.
Biologische boerderij De Stoppel uit Watou levert ons verse rauwe melk.
Omdat we fier zijn op deze producten, bieden we ze (gekoeld) te koop aan op het terrein.
‘t Heuvelhof (Dranouter): Johanniter, 2023, 12%, ongefilterd: mooie zuren van Riesling en de kruidigheid van de Pinot Gris. In de afdronk zit een klein bittertje.
Fles ook ongekoeld te koop bij Piet: €16/fles of €14,6 per 6 flessen.

Natuurwijn: Regent (rosé): licht kruidige natuurwijn, met hints van kersen.

Klein Rijselhoek (Loker), natuurwijn, Regent: pittige en fruitige natuurwijn met een kersentoets.

Klein Rijselhoek (Loker), Souvignier Gris (oranje): volle ronde natuurwijn die van een langere schilgisting heeft genoten.

Borelle 2023 (Brouwers Verzet, Anzegem). Bitter bier met hint van tijm. €4,5
Borelle 2022 (Brouwerij Deca, Vleteren). Zachter dan Borelle 2023. € 4,5
Bloende Moare. Brouwerij De Moare. 6,5% alc. €4,5

Cider, gemaakt van appels van Natuurterrein 't Heuvelhof & andere Heuvellandse boomgaarden.

Rauwe melk van bioboerderij De Stoppel Watou

Appelsap (bio) van onze eigen appels uit de boomgaard op ‘t Heuvelhof. Fles 75cl: €4
Liemenoade. Brouwerij De Moare. De jeugd valt voor het subtiele evenwicht tussen het zoete van de suiker en het zure van de citroen. Voor ouderen een vleugje nostalgie: de smaak brengt hen terug naar limonades uit hun jeugd. €2
